Instalacje LPG

Zajmujemy się montażem instalacji gazowych w samochodach osobowych i dostawczych z zapłonem iskrowym. W Naszej ofercie znajdują się samochodowe instalacje gazowe najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Doświadczenie w branży i znajomość silników samochodowych pozwala nam dobrać najodpowiedniejszą instalacje LPG do każdego samochodu.

Specjalizujemy się w samochodach Amerykańskich

Montujmy instalacje w samochodach:

Oferowane przez nas marki to:

Zajmujemy się również serwisowaniem oraz naprawą instalacji gazowych większości marek montowanych na rynku Europejskim.

kme_autogas_systems_nevo

Autogaz Legnica

Zbiorniki LPG

Zbiornik gazu służy do przechowywania gazu w pojeździe.
Rozróżniamy następujące typy zbiorników LPG:

Zbiorniki gazu Legnica

Montujemy zbiorniki gazu firm:

instalacje4

Zbiornik toroidalny wewnętrzny

W samochodach osobowych najczęstszym miejscem lokalizacji zbiornika gazu jest wnęka koła zapasowego.
Zaletą jest niezmienna przestrzeń bagażnika.

Zbiornik toroidalny zewnętrzny

Zbiornik toroidalny zewnętrzny stosuje się z reguły w samochodach terenowych. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

Zbiornik toroidalny
wewnętrzny pionowy

Montowany jest on w samochodach o dużym bagażniku, w których kształt zbiornika doskonale lokalizuje go w przestrzeni ładunkowej samochodu.

Zbiornik
cylindryczny

Również montowany jest w samochodach o dużej przestrzeni ładunkowej. Zaletą jest duża pojemność zbiornika gazu, co pozwala na dłuższą jazdę bez tankowania.

Bezpośredni wtrysk Gazu

Autogaz Legnica

Stosujemy najnowsze technologie bezpośredniego wtrysku gazu firmy KME. Oferujemy różne warianty instalacji LPG spośród których łatwo dobrać odpowiedni dla Państwa samochodu. Sama obecność instalacji gazowej jest dyskretna. Zbiornik LPG najczęściej ukryty jest  w poszyciu bagażnika, natomiast sam wlew paliwa (gazu) obok wlewu benzyny (lub oleju napędowego). Panel informacyjny montowany jest w kokpicie samochodu, obok kierownicy, w miejscu dogodnym dla kierowcy. Sama przestrzeń użytkowa auta pozostaje bez zmian.

Instalacje LPG firmy KME z bezpośrednim wtryskiem gazu zapewniają niezawodne i długotrwałe działanie samochodu. Zamontowanie instalacji gazowej z bezpośrednim wtryskiem paliwa nie wpływa na funkcjonowanie i zużycie silnika. Moc oraz przyspieszenie jest równe jak podczas jazdy na benzynie. Dodatkowo zapewnia ono oszczędność, a także jest ekologiczne.

Oferujemy system KME NEVO-SKY DIRECT, który jest innowacyjną platformą, przeznaczoną do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny oraz wtryskiwaczami elektromagnetycznymi niezależnie od marki i kodu silnika.